Daire şefimizin seksi götüne hastayım

Daire şefimizin seksi götüne hastayım.
Daireden şefim çok güzeldi, bununla ilgili güzel bir seks hikayesini sizlere anlatacağım. Hele bacakları harikaydı ve kısa etek giyerdi arada işe gidiş, dönüşlerde denk geldikçe arabama alırdım o güzel bacakları ortaya çıktıkça hasta olurdum.
Bir gün daireden arkadaşlarımızın geç saatte nikahı vardı ve şefim telefon ederek annelerinin il dışında olduğunu söyleyerek nikaha birlikte gitmemizi teklif ettiğinde vücudumu ateş bastı ve sadece tamam diyebildim. Akşam heyecanla kapısından almaya gittiğimde üzerinde beyaz gömlek, altında ise dar, kısa açık mavi etek ve saçları yapılmış gelip ön kapıyı açarak bindiğinde bacakları baldırlarına kadar açılmıştı ki hareket edemedim bir müddet, gözlerimi bacaklarından alamıyordum.
Şefim harikasın dediğimde, sadece güldü. Nikah çıkışında iki bayan arkadaşımızda geldi onları indirdikten sonra torpidodan kaset arar gibi yaparak şefimin bacaklarına dokundum, “şefim ne kadar sert bacakların var” dediğimde “kimseye elletmedim” dedi. Daha fazla dayanamadım sağ elimle baldırlarını sırayla okşuyordum, dur yapma kaza yaparız dese de dinlemedim ve elimi daha da ileriye götürerek külotunun üzerinden amcığına dokundum, ben okşarken şefim sırılsıklam oldu. Evime çıkalım dediğinde ateşler bastı bedenimi, evine nasıl çıktık bilemeden, kapıyı açar açmaz dudaklarımız birbirine kenetlendi, ellerimde bacaklarını okşuyordu birbirimizi soymaya başladık.
Ama şefin dar eteği zorluk çıkardığından birbirimizden ayrıldık ve şefim odama gidelim her gece bu anı hatırlamak, yaşamak istiyorum dedi. Ben odasına gidene kadar soyundum şefimde eteğini çıkarttığında, siyah tangası ve harika vücuduyla karşımda duruşu hiç gözümün önünden gitmiyor, şefim yatağa sırt üstü yattığında tangasını kıyıya çekerek o güzel amcığının dudaklarını dilimle yaladıkça kıvranmaya başlamıştı. Birden tangasını sıyırdım ve amcığının iç duvarlarını yalamaya başladığımda şefim sarsılarak ağzıma boşaldı. Şefim bakireydi o yüzden sikimi amcığına sürttüre biliyordum sadece birden şefim doğruldu porno kasetlerinde gördüm gel kremle ve popoma sok dediğinde alevler basmıştı beni, şefim kremi uzattı bende ilk olarak anal sexs yaşayacaktım hemde şefimin o güzel poposuyla, kremi iyice poposuna sürdüm.
Sikimede sürerek şefimi domalttım, sikimi poposunun deliğine dayayarak yüklendim ama girmedi, çektim ve tekrar sikimi o güzel poposunun deliğine öyle bir bastırdım kii şefim ohhh diye bir çığlık attı. Hala o sesi kulağımda çınlar, sikim içine lokkk diye bir sesle girdi, şefimin o bağırmasından sonra bir süre durdum, sonra yavaş yavaş sikimi geri çekip soktukça, şefim de kendini saldı. O güzel poposunu ve kalçalarını oynatmaya başladığında sarsılarak tekrar boşaldı. Bende sikimi çıkartarak güzel belinin çukuruna çılgınca boşaldım..

Bir cevap yazın